Hakkimizda

Biz Kimiz? 

2002 Yılında, Yıldız Market bünyesinde tost ve yumurtalı ekmek ile gıda sektörüne giriş yapan işletmemiz… 2016 yılında By Yıldız Dürümü açarak hizmet kalitesini ve ürün yelpazesini genişletmiştir… Sunduğu hizmet ve lezzet ile Manavgat sanayisinin lezzet durağı haline gelen By Yıldız Dürüm… Kalitesinden ve hijyeninden asla ödün vermeyen müşteri odaklı bir işletmedir.

Ülkemizde bilindiği üzere sanayi lezzetleri her şehrimizde bulunmaktadır ve damak tadı açısından da özel bir yere sahiptir… Manavgat Sanayi sitesi 2011 Sokak No:1 adresinde bulunan işletmemiz, menüsünde yer alan otuzdan fazla yiyecek ürünü ile siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir.

Kahvaltı, Çorba, Tost, Izgara ve Kebap çeşitleri ile oldukça iddialı olan By Yıldız Dürüm, sunduğu bu lezzetlerle sadece sanayinin değil tüm Manavgat’ın lezzet noktası haline gelmiştir.

By Yıldız Group Tur. Tic. Ltd. Şti. firmasının bir işletmesi olan By Yıldız Dürümün yanı sıra şirket bünyesinde yer alan diğer firmamız Yıldız Market’te şans oyunları ile sanayi sakinlerine hizmet vermektedir.